FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Yenibosna Sineklik Firmaları
pimapen 2 - Yenibosna Sineklik Firmaları
pimapen 3 - Yenibosna Sineklik Firmaları

Yenibosna Sineklik Firmaları

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Yenibosna Sineklik Firmaları, Sineklik Sistemleri İmalat yerimiz kocasinan merkezdedir. Plise sineklik, modelimizin 2 yıla varan garantisini sağlamaktayız. ürünümüzün kendi patentli malımız olması sebebiyle tül yırtlmasına kendi kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir.İstanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekteyiz keşif esnasında gelen ekiplerimiz numunemizle gelen ekip ücret tabi olmamaktadır. müşterimizin sipariş talebinde bulunduğunda 2 gün içinde montaj yapılarak teslim edilmektedir. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP