FORGOT YOUR DETAILS?

Sineklik Sistemleri

Menteşeli Sineklik | Stor Sineklik | Plise Sineklik | Sürgülü Sineklik

Sineklik Sistemleri

Ömür Pimapen Sineklik Sistemleri Avrupa standartlarına uygun %100 geri dönüşümlü materyallerden üretilmektedir.

Özellikler:

 1. Çevre dostu: Atmosfere zarar verecek klorür-florür içermez ve ISO 14001 uluslararası çevre koruma şartlarına uygundur; Bu nedenle, insan vücudu üzerinde herhangi bir zararlı etkisi yoktur.
 2. Uzun hizmet ömrü: Hava koşullarına dayanıklı, yaşlanmayı önleyici, aleve dayanıklı, anti-statik, şeffaf, kaçmaz ipek, deforme olmayan ve morötesi ışınlara dayanıklıdır.

Üretim: örgü PVC reçinesi ile kaplanmış yüksek derecede fiberglas monofilament ile dokunmuştur. İşlemler, iplik eğirme, kaplama, dokuma, oluşum ve muayene gibi birçok aşamayı içerir.

Uygulama alanı: 
Örgü böcek önleme amacı ile çoğunlukla evlerde kullanılmaktadır. Ayrıca, yaratıcı olarak otlaklarda, meyve bahçelerinde ve bahçelerde de bulunur. Ulaşım, sanayi, sağlık, kamu hizmetleri
ve inşaat gibi alanlarda da tercih edilmektedir.

Ergonomik yapısı ile birçok alanda kullanım kolaylığı sağlayan Sineklik çeşitleri ile Sinek vb. haşerelerin verdiği rahatsızlıklardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

 

Menteşeli Sineklik, kullanım yerine bağlı olarak pencere ve kapılarınızda çözüm üretir. Kullanılacağı zaman yerine takıp istediğinizde çıkararak muhafaza edebilirsiniz. Tek kanat ve kapıların yanı sıra çift kanat ve kapılarınızda da kullanabilirsiniz.

 • 17×25 Aluminyum Profil
 • Fiberglass tül
 • Pratikliği ile kullanım kolaylığı sağlar
 • Mevsim koşullarından etkilenmez.
 • Evinizin dekorasyonuna uygun renk seçenekleri vardır

Ömür Yapı, endüstriyel, ticari ve ev tesislerine yönelik yüksek kaliteli sineklik sistemleri üreticisidir. Fly ekran sistemleri, uçan Böceklere karşı maksimum koruma sunarken, her türlü pencere ve kapı ile zahmetsizce çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Sineklik kumaşları aşağıdaki stillerde mevcuttur:

 • Mesh Fly Perde;
 • Örgü Şerit Perdeler;
 • PVC Şerit Perdeler;
 • Zincir Izgaraları;
 • Merdane Perdeleri.

Sineklik kapılar için çerçeveleri , beyaz toz boyalı alüminyumdur ve standart olarak elyaf örgülüdür.

Güvenlik ızgaraları, kapı kapatıcıları ve zemin sızdırmaz kıllar imalata dahil edilebilir.

Pencere sineklik kumaşları, kapı sineklik kumaşları ile aynı malzemeden üretilir ve hepsi temizlik için kolayca çıkarılabilir.

 

PVC perdeler, yoğun trafiği olan geniş açıklıkları taramak için ideal bir yoldur. Depoların veya büyük imalat alanlarının ısı kaçışını önlerler.

Bir kantinin yemek alanında açılan pencerelere menteşeli sineklik takılır. Sineklik elekleri, pencere tutucularını ve açma mekanizmalarını temizleyen plastik bir alt şasi üzerine yerleştirilmiştir.

menteşeli sineklik

Zincir bağlantı perdesi sineklikleri, ticari veya ev tipi her boyuttaki kapı için yapılabilir.

Kasa kanopi sineklik ekranlar, pivot pencereler takılı veya sinekliklerin içeriye yerleştirilemediği açıklıkları korumak için dışarıya monte edilmiştir.

Kullanım rahatlığı ve her ortama uyum sağlayan tasarımı ile ön plana çıkan Stor sineklik sistemleri uygun kullanım koşullarında uzun ömürlü bir Sineklik ürünüdür. Ahşap, Alüminyum ve Pvc malzemeler üzerine rahatlıkla monte edilebilir.
Ömür Yapı Stor Sineklik Sistemleri uzman ekiplerimizce pencere, kapılarınıza titizlikle uygulanmaktadır.

 

 • 20x40 Alüminyum Profil.
 • Kasa ile bütünlük sağlayan estetik üst gövde.
 • Çokcuların açamaması için özel kilitleme sistemi.
 • Kumaşın çıkmasını önleyen, kalın fırçalı yan ray sistemi.
 • Yeni kulplar ve kilit sistemiyle daha kolay açma kapama.
 • Savar Dikey Stor fren sistemi sayesinde yavaş hareket eder.
 • Sessiz açılıp kapanan sistem.

 • Ölçü sınırı yok, istenen ebatlarda üretilebilir.
 • Tam koruma sağlayan özel yapı.
 • Ergonomik kullanım kolaylığı.
 • Mevsim koşullarına karşı dayanıklı malzeme.
 • Ev dekorunuza uygun renk seçenekleri.

Sürgülü Sineklik Sistemleri genellikle Balkon kapıları, pencereleri, bahçe kapıları gibi alanlara uygulanmaktadır. Kayar sürgülü sistemi sayesinde ergonomik kullanım kolaylığı sağlar. Estetik tasarımı sayesinde kolayca sökülerek temizlene bilmektedir. Dar alanlar için kullanım kolaylığı sağlar.

 • Ölçü sınırı yok, istenen ebatlarda üretilebilir.
 • Tam koruma sağlayan özel yapı.
 • Ergonomik kullanım kolaylığı.
 • Mevsim koşullarına karşı dayanıklı malzeme.
 • Ev dekorunuza uygun renk seçenekleri.

Ataköy sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Ataköy ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Tel: 0212 552 22 25

Bakırköy sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Bakırköy ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Florya sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Florya ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Bahçeşehir sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Bahçeşehir ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Başakşehir sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Başakşehir ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Bağcılar sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Bağcılar ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Yenibosna sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Yenibosna ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Halkalı sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Halkalı ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Küçükçekmece sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Küçükçekmece ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Kanarya sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Kanarya ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Beylikdüzü sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Beylikdüzü ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Avcılar sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Avcılar ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Güneşli sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Güneşli ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

İncirli sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. İncirli ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

Haznedar sineklik sistemlerimizi en çok tercih eden bölgelerimizin başında gelmektedir. Haznedar ve çevresinde sineklik servisi hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Ücretsiz servis imkanlarımızdan yararlanmak için hemen arayın!

TOP