FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Yenibosna Akordiyon Sineklik
pimapen 2 - Yenibosna Akordiyon Sineklik
pimapen 3 - Yenibosna Akordiyon Sineklik

    Yenibosna Akordiyon Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Yenibosna Akordiyon Sineklik, Hakkında Bilgi almak için bizi arayın yada wep sitemize ziyaret ederek ulaşabilirsiniz! www.omurpimapen.com Akordiyon Sineklik, dediyimiz ürünümüz her eve uygun olması kapılar'da pencerelerde kullanımı olması yanı sıra bayanlarımızın tercih ettiyi ürünümüzdür çok rahat kullanımı ve yer kaplamamasından dolayıdır. plise sineklik, ürünümüzün 2 yıla varan garanti  vermekte olan firmamızın kendi patentli malımızdır bizi diyer firmalarla lütfen karıştırmayın ürünün tül yırtılması kasasının paslanması boya dökülmesi halinde garanti içermektedir. istanbul içi aygün eşliyinde servis vermekteyiz keşif yapan ekibimiz numunemizle sunulmaktadır ve keşif ücretimiz olmamaktadır. bizi tercih ettiyiniz için teşekkürler.

TOP