FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Tarabya Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Tarabya Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Tarabya Sürgülü Sineklik

Tarabya Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Tarabya Sürgülü Sineklik, Sineklik Sistemleri, hakkında bilgi almak için bizi arayın yada wep sidemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com tarabya bölgesinde çalışmakta olan uzman ekibimiz hizmettedir sineklik modelleri, isteye bağlı her eve sineklik imalatı, yapılmaktadır sineklik fiyatları, ekomomik uygun ve kaliteli olması firmamızın kendi patentli malımızın olması sebebiyle 2 yıla varan garantisini sunulmaktadır plise sineklik, modelimizin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir istanbul geneline hizmet veren fimamız tüm sineklik bayilerimizide ürün satışlarımız bulunmaktadır.
TOP