FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Ortaköy Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Ortaköy Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Ortaköy Sürgülü Sineklik

Ortaköy Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Ortaköy Sürgülü Sineklik, Sineklik Modelleri, ve çeşitlerimizin tüm hızıyla sineklik imalatı, yapılmaktadır müşterimizin isteye bağlı sineklik yapılmaktadır ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır plise sineklik, modelimizin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir istanbul geneline aynı gün eşliyinde servisimiz bulunmaktadır keşiflerimiz ücretsiz olup uzman ekiplerimiz numunemizle müşterilerimize gelmektedir sipariş geçildiyi takdirde 2 gün içinde montaj teslim edilmektedir. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! ww.omurpimapen.com
TOP