FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - İstinye Sineklik Firmaları
pimapen 2 - İstinye Sineklik Firmaları
pimapen 3 - İstinye Sineklik Firmaları

İstinye Sineklik Firmaları

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • İstinye Sineklik Firmaları, Firmamızın Sineklik Sistemleri, çeşitli ve kaliteli mazememizle sunulan plise sineklik, modelimizin akordiyon sistemi gibi çalışmaktadır genellikle bayanlarımızın tercih ettiyi ve çok kullanışlı olan sürme sineklik, kapı ve pencere'de kullanımı yapılmaktadır ürünümüzün bi güzel yanı sök takla uğraşı olmadan kullanımıdır kışları evin içerisine kaldırmaya gerek kalmadan durmaktadır. istanbul içi aynı gün eşliyinde servisimiz bulunmaktadır. keşiflerimiz ücretsiz olup uzman ekibimiz numunemizle gelmektedir müşterimiz sipariş geçtiyinde 2 gün içinde montaj yapılmaktadır.
TOP