FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - İstinye Plise Sineklik
pimapen 2 - İstinye Plise Sineklik
pimapen 3 - İstinye Plise Sineklik

İstinye Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

İstinye Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. istinye Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

İstinye Plise Sineklik, Firmamızın Sineklik Sistemleri, çeşitli ve kaliteli mazememizle sunulan plise sineklik, modelimizin akordiyon sistemi gibi çalışmaktadır genellikle bayanlarımızın tercih ettiyi ve çok kullanışlı olan sürme sineklik, kapı ve pencere'de kullanımı yapılmaktadır ürünümüzün bi güzel yanı sök takla uğraşı olmadan kullanımıdır kışları evin içerisine kaldırmaya gerek kalmadan durmaktadır. istanbul içi aynı gün eşliyinde servisimiz bulunmaktadır. keşiflerimiz ücretsiz olup uzman ekibimiz numunemizle gelmektedir müşterimiz sipariş geçtiyinde 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. www.omurpimapen.com

TOP