FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Göktürk Plise Sineklik
pimapen 2 - Göktürk Plise Sineklik
pimapen 3 - Göktürk Plise Sineklik

Göktürk Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Göktürk Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Göktürk Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Göktürk Plise Sineklik, Firmamızın Yapmış Olduğu Plise Sineklik, modelimizin 2 yıla Varan Garantisini sunmaktayız sineklik modelleri, kendi patentli amalımız olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir uzman ekiplerimiz keşif esnasında numunemizle gelmektedir müşteimizin sipariş getiyi 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. isteye bağlı sürme sineklik, stor sineklik, plise sineklik, menteşeli sineklik içe açılır sineklik, kedi sineklik, yapımlarımız mevcut olmaktadır. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP