FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Gayrettepe Plise Sineklik
pimapen 2 - Gayrettepe Plise Sineklik
pimapen 3 - Gayrettepe Plise Sineklik

Gayrettepe Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Gayrettepe Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Gayrettepe Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Gayrettepe Plise Sineklik, Sineklik modelleri, isteye bağlı her eve uygun sineklik imalatı, yapılmaktadır. bayanlarımızın genellikle tercih ettiyi plise sineklik, çok kullanışlı akordiyon vazifesinde çalışmaktadır. kapı sineklik, pencere sineklik, haline gelen üründür çeşitli ve model model sineklik türleri vardır sürme sineklik, stor sineklik, içe açılır sineklik, menteşeli sineklik, plise sineklik, her çeşitlerimiz mevcuttur. istanbul geneline tüm bayiilerimizin hizmetini tüm hızla hizmetteyiz bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP