FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Demirciköy Sineklik
pimapen 2 - Demirciköy Sineklik
pimapen 3 - Demirciköy Sineklik

Demirciköy Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Demirciköy Sineklik, Ömür Yapı Sineklik Sistemlerinin tüm hızıyla sineklik imalatı, yapmaya devam etmektedir şimdi kendi patentli malını üretimini yapmaktadır sineklik modelleri, 2 yıla varan garantisini sunmaktayız ve garanti içeren noktalarımız tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir lütfen bizi diyer firmalarla karıştırmayız biz işimizin her zaman kaliteli hizmet vermekteyiz istanbul geneline servislerimiz bulunmaktadır bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP