FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Başakşehir Stor Sineklik
pimapen 2 - Başakşehir Stor Sineklik
pimapen 3 - Başakşehir Stor Sineklik

Başakşehir Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Başakşehir Stor Sineklik, Ömür Yapı hizmet birimi olması sebebiyle şimdi kendi kendi patentli malıyla ve garantisiyle sunulan sineklik modelleri, ve sineklik imalatı, yapılmakta olan firmamız sineklik fiyatları, ekonomik uygun ve kaliteli malımızla hizmetteyiz plise sineklik, 2 yıla varan garantisiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. İstanbul içi aynı gün eşliyinde servislerimiz hizmettedir keşiflerimiz ücretsiz olup numunemizle gelmekte olan ekip arkadaşlarımızla hizmetteyiz daha iyi bilgi almak için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com 
TOP