FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Bahçeşehir Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Bahçeşehir Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Bahçeşehir Sürgülü Sineklik

Bahçeşehir Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Bahçeşehir Sürgülü Sineklik, Firmamızın Sineklik Modelleri, her eve uygun Sineklik İmalatı, Yapılmaktadır. Sineklik ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle 2 yıla varan garantisini sunmaktayız sineklik fiyatları, uygun ekonomik kaliteli olasına önem katmaktayız plise sineklik,  yada akordiyon sineklik, denilen sistemimiz tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. istanbul geneline tüm bayileri ve müşterilirimize sineklik imalatı, yapılmaktadır keşife gelen ekip arkadaşlarımız tarafından sunulan numunemizle birlikte gelinmektedir bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP