FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Bahçeşehir Sineklik Firmaları
pimapen 2 - Bahçeşehir Sineklik Firmaları
pimapen 3 - Bahçeşehir Sineklik Firmaları

Bahçeşehir Sineklik Firmaları

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Bahçeşehir Sineklik Firmaları, Bahçeşehir Bölgesinde hizmetimiz tüm hızıyla devam etmektedir. Sineklik Modelleri, isteye bağlı imalatını yapmaktayız bayanlarımızın genelde tercih ettiyi plise sineklik, kullanımı çok rahat ve kullanışlı sineklik modelidir plise sineklik dediyimiz ürün 2 yıla varan garantisini sunmakta olan firmamızın kendi patentli malımız olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. bizi diyer firmalarla karıştırmayın lütfen! biz işimizin kaliteli ve titiz işçiliyimizle çalışmamızı yapmaktayız ve Sineklik ürünlerimizin her zaman arkasındayız bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP