FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Bahçeşehir Akordiyon Sineklik
pimapen 2 - Bahçeşehir Akordiyon Sineklik
pimapen 3 - Bahçeşehir Akordiyon Sineklik

Bahçeşehir Akordiyon Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Bahçeşehir Akordiyon Sineklik, dediyimiz ürünümüzün 2 yıla varan garanti olmakla sunulmaktadır genellikle müşterimizin garantisini neyle sınırlı olduğunu her firma anlatmamaktadır ürünümüzün Plise Sineklik, kendi patentli malımız olması sebebiyle güven verip güven duyduğumuz ürünümüzün tül yırtılması kasasının paslanması kasasının boya dökülmesi halide garanti içermektedir bizi diyer firmalarla lütfen karıştırmayın? İstanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekte olan firmamız gelen uzman ekibimiz numunemizle birlikte gelinmektedir keşif esnasında olan yetkili arkadaşlarımız herhangi ücret tabi edilmemektedir. Müşerimiz sipariş geçiştirdiyi taktirde 2 gün içinde montaj yapıp teslimiyatını yapmaktayız. bizi tercih ettiyiniz için teşekkürler www.omurpimapen.com

TOP