FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Zeytinburnu Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Zeytinburnu Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Zeytinburnu Sürgülü Sineklik

Zeytinburnu Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Zeytinburnu Sürgülü Sineklik, Firmamızın Yapmış olduğu sineklik sistemleri, kendi patentli malımız olması sebebiyle ürünlerimizin 2 yıla varan garantisini sağlamaktadır. ürünlerimizde tül yırtılmalarına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içeren ürünlerimizin güvenle sunduğumuz Sineklik Modelleri, için bizimle iletişime geçin! istanbul geneline sineklik imalatı, yapan firmamız şimdi sineklik firmaları, tüm hızıyla plise sineklik, menteşeli sineklik, stor sineklik, sürgülü sineklik, içe açılır sineklik, çıtçıtlı ve mıklatıslı sineklik modelerimiz yer almaktadır bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP