FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Zeytinburnu Plise Sineklik
pimapen 2 - Zeytinburnu Plise Sineklik
pimapen 3 - Zeytinburnu Plise Sineklik

Zeytinburnu Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Zeytinburnu Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Zeytinburnu Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Zeytinburnu Plise Sineklik, Sineklik Sistemleri ve modelleri isteye bağlı her eve uygun sineklik imalatı, yapılmaktadır. Firmamızın plise sineklik, modelimizin 2 yıla varan garantisini sunmaktayız. sineklik modelleri, kendi bünyemizde imalatını yapmakta olan uzman ekibimiz hizmettedir. Sineklik çeşitleri, kendi patentli malımız olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine 2 yıl garantisi olmaktadır. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP