FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Zekeriyaköy Sineklik
pimapen 2 - Zekeriyaköy Sineklik
pimapen 3 - Zekeriyaköy Sineklik

Zekeriyaköy Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Zekeriyaköy Sineklik, Sineklik Sistemleri, sineklik imalatımız'da her eve isteye bağlı sineklik imalatı, yapılmaktadır firmamızın plise sineklik, modelimizde 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır sineklik ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle güvenle sunulmakta olan sineklik sistemlerimizin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine karşı garantisini sunmaktayız. keşif'de olan ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir müşterimizin sipariş onayında 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. daha bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP