FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Yeşilköy Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Yeşilköy Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Yeşilköy Sürgülü Sineklik

Yeşilköy Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Yeşilköy Sürgülü Sineklik, Firmamızın yapmış olduğu Sineklik Modelleri, kaliteli uygun Sineklik Fiyatları, bulunmaktadır, Ömür yapı üretim firması olaması sebebiyle tüllerimizin ve alamünyum kasasının bayama hanesiyle hizmete Sineklik, her bayilerimize açıktır. Plise Sineklik, üretimi hızla yapılmaktadır. ürünümüzün 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. istanbul içi aynıgün eşliyinde servisimiz hizmetinizdedir. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP