FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Yeşilköy Stor Sineklik
pimapen 2 - Yeşilköy Stor Sineklik
pimapen 3 - Yeşilköy Stor Sineklik

Yeşilköy Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Yeşilköy Stor Sineklik, İstanbul içi aynı gün eşliyinde servisimiz bulunmaktadır keşiflerimiz ücretsiz olup ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir müşterimizin sipariş onayında 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. sineklik modelleri, kendi patentli malımız olaması sebebiyle 2 yıla varan garantisini sunulmaktadır garanti içeren noktalarımız plise sineklik, tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızla sunulmaktadır daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omırpimapen.com
TOP