FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Yeşilköy Plise Sineklik
pimapen 2 - Yeşilköy Plise Sineklik
pimapen 3 - Yeşilköy Plise Sineklik

Yeşilköy Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Yeşilköy Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Yeşilköy plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yeşilköy Plise Sineklik, için bizi arayın! Sineklik Fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızla plise sineklik, modelimizle 2 yıla varan garantisini saglamaktayız. Firmamızın ürünleri kendi patentli malımızın olması sebebiyle güvenle sunulmaktadır. Genellikle Müşterilerimiz garantisi neresi diye bakınmakta bizi diyer firmalarla karıştırmayın lütfen? Bizim sineklik modelimizin tül yırtılmasına kendi kasasının paslanmasına ve kasada boya dökülmesine garanti içermektedir. bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP