FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Yeşilköy Akordiyon Sineklik
pimapen 2 - Yeşilköy Akordiyon Sineklik
pimapen 3 - Yeşilköy Akordiyon Sineklik

Yeşilköy Akordiyon Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Yeşilköy Akordiyon Sineklik, Her eve uygun pencelarde kapılarda kullanımı çok rahat ve pratik bi üründür firmamızın kendi patentli malımızın olması sebebiyle 2 yıla varan garanti içermektedir plise sineklik, diye adlandırdığımız ürün tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir. bizi diyer firmalarla lütfen karıştırmayın ürünümüzün güven vermesi ve güven vermemiz halinde titiz çalışmamızla her zaman kaliteli hizmet vermekteyiz. İstanbul içi aygün eşliyinde servisimiz bulunmaktadır keşife gelen ekibimiz numunesiyle gösterim halinde sululan ürün sipariş geçildiyi taktirde 2 gün içinde montaj yapılıp teslim edilmektedir keşif edilen adrese ücret talep edilmemektedir bizi tercih ettiyiniz için teşekkürler. www.omurpimapen.com

TOP