FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Yenibosna Stor Sineklik
pimapen 2 - Yenibosna Stor Sineklik
pimapen 3 - Yenibosna Stor Sineklik

Yenibosna Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Yenibosna Stor Sineklik, yenibosna sineklik imalatımızın tüm hızıyla devam etmektedir isteye bağlı sineklik modelleri, yapılmaktadır ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızın 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır plise sineklik, tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. istanbul geneline tüm hızıyla servislerimiz bulunmaktadır. daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP