FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Yenibosna Plise Sineklik
pimapen 2 - Yenibosna Plise Sineklik
pimapen 3 - Yenibosna Plise Sineklik

Yenibosna Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Yenibosna Plise Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Yenibnosna Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yenibosna Plise Sineklik, Sineklik Sistemleri İmalat yerimiz kocasinan merkezdedir. Plise sineklik, modelimizin 2 yıla varan garantisini sağlamaktayız.ürünümüzün kendi patentli malımız olması sebebiyle tül yırtlmasına kendi kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir.İstanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekteyiz keşif esnasında gelen ekiplerimiz numunemizle gelen ekip ücret tabi olmamaktadır. müşterimizin sipariş talebinde bulunduğunda 2 gün içinde montaj yapılarak teslim edilmektedir. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP