FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Tarabya Stor Sineklik
pimapen 2 - Tarabya Stor Sineklik
pimapen 3 - Tarabya Stor Sineklik

Tarabya Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Tarabya Stor Sineklik, Firmamızın yaza kanpanya yapmıştır sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızla sunulan sineklik modelleri, şimdi kendi patentli malımızla sunulmaktadır. plise sineklik, modelimizin 2 yıla varan garantisiyle tül yırtılması kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. istanbul içi aynı gün eşliyinde servislerimiz bulunmaktadır keşif halinde olan ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir müşterimiz sipariş onayında 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemize ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP