FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Tarabya Plise Sineklik
pimapen 2 - Tarabya Plise Sineklik
pimapen 3 - Tarabya Plise Sineklik

Tarabya Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Tarabya Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Tarabya Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Tarabya Plise Sineklik, Ömür Yapı yaz aylarında sineklik, sorunlarınızı halletmek için tüm hızıyla hizmet vermekte olan uzman ekiplerimiz plise sineklik, modelimizi sunmaktayız 2 yıla varan garantisini tül yırtılması kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir ürünümüzün kendi patentli malımızın olması sebebiyle güvenle sunulmaktadır. lütfen bizi diyer firmalarla karşılaştırmayın işimizi kaliteli daima hizmet vermek adına çalışmaktayız ürünlerimizin her zaman arkasında olan bir firmayız bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP