FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Sineklik Bahçeşehir
pimapen 2 - Sineklik Bahçeşehir
pimapen 3 - Sineklik Bahçeşehir

Sineklik Bahçeşehir

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Sineklik Bahçeşehir, İstanbul içi aynı gün eşliyinde servislerimiz bulunmaktadır bahçeşehir sineklik, üretim firması olarak sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızla sunulmaktadır sineklik modelleri, kendi patentli malımız olması sebebiyle 2 yıla varan garantisini sunmaktayız plise sineklik, de tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir keşife gelen ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir ürün sipariş geçildiyinde 2 gün içinde montaj yapılmaktadır daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP