FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Sarıyer Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Sarıyer Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Sarıyer Sürgülü Sineklik

Sarıyer Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Sarıyer Sürgülü Sineklik, Firmamızın yapmış olduğu sineklik modeolleri, sineklik çeşitleri, kendi patentli malımızın olması sebebiyle yapmış olduğumuz çalışmalarımızın ürünlerde 2 yıla varan garantisini vermekteyiz tül yırtılması baya dökülmesi ve paslanmasına karşı garanti içeren sineklik sistemleri, yapılmaktadır istanbul içi aynı gün eşliyinde servislerimizin bulunmaktadır her eve uygun sineklik fiyatları, yanı sıra isteye bağlı sineklik imalatı, yapılmaktadır bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP