FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Sarıyer Plise Sineklik
pimapen 2 - Sarıyer Plise Sineklik
pimapen 3 - Sarıyer Plise Sineklik

Sarıyer Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Sarıyer Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Sarıyer Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Sarıyer Plise Sineklik, Ömür Yapı Sineklik Modelleri, Yenilikleriyle çalışmalarına tüm hızıyla hizmet yapmaya devam etmektedir. Plise sineklik, modelimizin 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır akordiyon sineklik, türüyle anılan modelimizin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir. firmamızın sürme sineklik, stor sineklik, plise sineklik, menteşeli sineklik, içe açılır sineklik,yapımları mevcuttur. İstanbul içi aynı gün eşliyinde servisimiz mevcuttur uzman ekibimiz numunemizle keşif yapmaktadır ücret olmadan sunulmaktadır müşterimiz sipariş verdiyi taktirde 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP