FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Ortaköy Stor Sineklik
pimapen 2 - Ortaköy Stor Sineklik
pimapen 3 - Ortaköy Stor Sineklik

Ortaköy Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Ortaköy Stor Sineklik, Sineklikle alakalı he eve uygun sineklik imalatı, yapmakta olan firmamız sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızla sunulmaktadır sineklik modelleri, 2 yıla varan garantisini sunulmaktadır ürünlerimizin kendi patentli malımızın olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir istanbul geneline sineklik imalatı, yapılmatadır ortaköy stor sineklik, dediyinizde biz önce geleriz bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP