FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Nişantaşı Sineklik
pimapen 2 - Nişantaşı Sineklik
pimapen 3 - Nişantaşı Sineklik

Nişantaşı Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Nişantaşı Sineklik, firma yetkilileri yaza kanpanya yapmıştır plise sineklik, imalatımızın şimdi kendi kapentli malımızın üretimini yapmaktayız kendi patentli malımızın olması sebebiyle 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızın tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. istanbul içi aynı gün içinde servislerimiz bulunmaktadır. ekip arkadaşlarımızın numunemizle gelmektedir müşterimizin sipariş geçişinde 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. bilgi almak için bizimle ilitişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP