FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Maslak Stor Sineklik
pimapen 2 - Maslak Stor Sineklik
pimapen 3 - Maslak Stor Sineklik

Maslak Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Maslak Stor Sineklik, sineklik modelleri, sineklik imalatımız'da plise sineklik, akordiyon şeklinde çalışan sineklik sistemizdir ürünümüzün kendi patentli malımız olması sebebiyle 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır ürünümüzün tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızla sunulmaktadır. istanbul içi aynı gün eşliyinde servislerimiz mümkündür keşiflerimiz ücretsiz olmaktadır müşterimize gelen ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP