FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Kayaşehir Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Kayaşehir Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Kayaşehir Sürgülü Sineklik

Kayaşehir Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Kayaşehir Sürgülü Sineklik,  Sineklik Sistemleri, çeşitli sineklik, imalatını yapmaktayız sürgülü sineklik, kendi patentli malımız olması sebebiyle 2 yıla varan garantisini sunmakta olan firmamız sineklik ürünlerimizin güvenle sunulmaktadır garanti içeren noktalar tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. istanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekteyiz servis ve keşiflerimiz ücretsiz olup numunemizle gelmekte olan ekip arkadaşlarımız tanıtım yapmaktadır müşterimiz sipariş onayında 2 gün eşliyinde montaj yapılmaktadır daha iyi bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP