FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Kayaşehir Stor Sineklik
pimapen 2 - Kayaşehir Stor Sineklik
pimapen 3 - Kayaşehir Stor Sineklik

Kayaşehir Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Kayaşehir Stor Sineklik, ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle sineklik modelleri, her eve isteye bağlı uygun sineklik, yapılmaktadır sineklik çeşitleri, 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır plise sineklik, dediyimiz model genellikle bayanlarımızın çok rahatlık yaşadığı ürünlerdir. sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızın tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir istanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekteyiz ekip erkadaşlarımız numunemizle gelmektedir. daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP