FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Kayaşehir Plise Sineklik
pimapen 2 - Kayaşehir Plise Sineklik
pimapen 3 - Kayaşehir Plise Sineklik

Kayaşehir Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

kayaşehir Plise Sineklik ,firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Kayaşehir Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Kayaşehir Plise Sineklik, Ömür Yapı Sineklik Modelleri, ve çeşitli Sineklik, Yapımları sürme sineklik, stor sineklik, plise sineklik, menteşeli sineklik, içe açılır sineklik, imalatını yapmaktadır ekonomik uygun ve kaliteli mazememizle sunulmaktadır plise sineklik modelimizin 2 yıla varan garantisini sunmakta olan firmamız tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir müşetrimizin sipariş geçtiyinde 2 gün içinde montaj yapmaktayız. www.omurpimapen.com

TOP