FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Kayaşehir Akordiyon Sineklik
pimapen 2 - Kayaşehir Akordiyon Sineklik
pimapen 3 - Kayaşehir Akordiyon Sineklik

Kayaşehir Akordiyon Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Kayaşehir Akordiyon Sineklik, Firmamızın Sineklik Modelleri, 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır sineklik, ürünümüzün kendi patentli malımız olması sebebiyle garanti içeren tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garantisini sunmaktayız. İstanbul içi aynı gün eşliyinde servis vererek hizmette olan ekibimiz numunemizle siz deyerli müşterilerimize gösterilmektedir müşterimizin sipariş onayından 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP