FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - İstinye Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - İstinye Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - İstinye Sürgülü Sineklik

İstinye Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • İstinye Sürgülü Sineklik, Firmamızın yapmış olduğu sineklik sistemlerinin plise sineklik, dediyimiz sineklik modeli bayanlarımızın genellikle tercih ettiyi ve çok kullanışlı olması sebebiyle yer almayan söküp takmakla uğraşı olmayan plise sineklik imalatı, yapılmaktadır istanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekteyiz servislerimiz ücretsizdir müşterimize gelen ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir sineklik fiyatları, ekonomik uygun ve kalitelidir ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle sineklik modellerimizin 2 yıla varan garantisini sunulmaktadır.bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP