FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Ispartakule Plise Sineklik
pimapen 2 - Ispartakule Plise Sineklik
pimapen 3 - Ispartakule Plise Sineklik

Ispartakule Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Ispartakule Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Ispartakule Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ispartakule Plise Sineklik, Sineklik Sistemlerimizin isteye bağlı her modelimiz vardır sürme sineklik, stor sineklik, plise sineklik, menteşeli sineklik, içe açılır sineklik,bayanlarımızın çok rahat ettiyi plise sineklik, akordiyon çalışmasıyla çok kullanışlı modelimizdir bü ürünümüzün 2 yıla varan garantisini saglıyan firmamızın kendi patentli malımızdır. İstanbul içi aynı gün eşliyinde servisimiz bulunmaktadır. bilgi için bizi arayın yada wep sitemize ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP