FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Halkalı Stor Sineklik
pimapen 2 - Halkalı Stor Sineklik
pimapen 3 - Halkalı Stor Sineklik

Halkalı Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Halkalı Stor Sineklik, Sineklik sistemleri, üretim bayii olarak yapmış olduğumuz sineklik imalatı, kendi patentli malımızla sunulmaktadır ürünlerimizin 2 yıla varan garantisiyle montaj yapılmaktadır sineklik modelleri, tül yırtılmasınsa kasasının paslanmasına ve boya dökülmelerine garanti içemektedir ürünlerimizin müşteri sipariş onayında 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli malımızla sunulmaktadır. daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP