FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Güneşli Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Güneşli Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Güneşli Sürgülü Sineklik

Güneşli Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Güneşli Sürgülü Sineklik, Sistemleri her eve uygun Sineklik Modelleri, yapılmaktadır müşterimizin isteye bağlı Sineklik İmalatı, uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Plise sineklik, akordiyon şeklinde çalışmaktadır sineklik ürünümüzün kendi patentli malımız olması sebebiyle 2 yıla varan garantisini sağlamaktadır. İstanbul içi aynıgün eşliyinde servis vermekteyiz ekip arkadaşlarımız müşterimize numunemizle gelmektedir keşiflerimiz ücretsiz olup müşterimiz sipaiş geçildi taktirde 2 gün içinde montaj yapılarak teslimiyat yapılmaktadır. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP