FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Güneşli Plise Sineklik
pimapen 2 - Güneşli Plise Sineklik
pimapen 3 - Güneşli Plise Sineklik

Güneşli Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Güneşli Plise Sineklik firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Güneşli Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Güneşli Plise Sineklik, Sineklik Modelleri, isteye bağlı pencere sineklik, kapı sineklik, imalat yapılmaktadır plise sineklik, modelimizde 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır. ürünümüzün tül yırtılmasına kendi kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir. istanbul içi aynı gün eşliyinde servis vermekteyiz. ekibimiz numunemizle gelmekte olan ekibimiz keşif esnasında ücret talep edilmemektedir. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com

TOP