FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Göktürk Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Göktürk Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Göktürk Sürgülü Sineklik

Göktürk Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Göktürk Sürgülü Sineklik, Firmamızın yetilileri bu yaza özel sineklik kanpanyasını başlatmaktadır sineklik modelleri, kendi patentli malımız olması sebebiyle 2 yıla varan garantisini sunulmaktadır sürgülü sineklik modeli, kendi bünyemizde ürütim hanemizde yapılmakta olan tüm sineklik çeşitlerimizin tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir istanbul içi aynı gün eşliyinde gelen servislrimiz keşifleri ücretsiz olup numunemizle müşterimize gelmektedir daha iyi bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP