FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Göktürk Sineklik Firmaları
pimapen 2 - Göktürk Sineklik Firmaları
pimapen 3 - Göktürk Sineklik Firmaları

Göktürk Sineklik Firmaları

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Göktürk Sineklik Firmaları, Firmamızın Yapmış Olduğu Plise Sineklik, modelimizin 2 yıla Varan Garantisini sunmaktayız sineklik modelleri, kendi patentli amalımız olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir uzman ekiplerimiz keşif esnasında numunemizle gelmektedir müşteimizin sipariş getiyi 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. isteye bağlı sürme sineklik, stor sineklik, plise sineklik, menteşeli sineklik içe açılır sineklik, kedi sineklik, yapımlarımız mevcut olmaktadır. bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP