FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Gayrettepe Sineklik Firmaları
pimapen 2 - Gayrettepe Sineklik Firmaları
pimapen 3 - Gayrettepe Sineklik Firmaları

Gayrettepe Sineklik Firmaları

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Gayrettepe Sineklik Firmaları, Sineklik modelleri, isteye bağlı her eve uygun sineklik imalatı, yapılmaktadır. bayanlarımızın genellikle tercih ettiyi plise sineklik, çok kullanışlı akordiyon vazifesinde çalışmaktadır. kapı sineklik, pencere sineklik, haline gelen üründür çeşitli ve model model sineklik türleri vardır sürme sineklik, stor sineklik, içe açılır sineklik, menteşeli sineklik, plise sineklik, her çeşitlerimiz mevcuttur. istanbul geneline tüm bayiilerimizin hizmetini tüm hızla hizmetteyiz bilgi için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP