FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Florya Sürgülü Sineklik
pimapen 2 - Florya Sürgülü Sineklik
pimapen 3 - Florya Sürgülü Sineklik

Florya Sürgülü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Florya Sürgülü Sineklik, Firmamızın Sineklik Modelleri, 2 yıla varan garantisiyle sunmakta olan Firma Yetkililerimiz Ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle garanti sunulmaktadır. garanti içeren noktaları tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya gökülmelerinde garanti içermektedir. İstanbul İçi aynı gün eşliyinde servisimiz bulunmaktadır ekip arkadaşlarımız keşif ücretsiz olup numunemizle gelmektedir. işimizi en keliteli ve titiz çalışmamızla hizmetteyiz. bilgi almak için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP