FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Florya Stor Sineklik
pimapen 2 - Florya Stor Sineklik
pimapen 3 - Florya Stor Sineklik

Florya Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Florya Stor Sineklik, Sineklik bayilerimizin sineklik imalatı, yapılmaktadır firmamızın sineklik modelleri, 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır. sineklik çeşitlerimzin kendi patentli malımızın olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir istanbul geneline hizmet vermekteyiz aynı gün eşliyinde servisimiz bulunmaktadır keşiflerimiz ücretsiz olup uzman ekibimiz numunemizle gelmektedir. müşterimiz sipariş geçtiyinde 2 gün içinde montaj yapılmaktadır bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP