FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Florya Akordiyon Sineklik
pimapen 2 - Florya Akordiyon Sineklik
pimapen 3 - Florya Akordiyon Sineklik

Florya Akordiyon Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Florya Akordiyon Sineklik, Hkkında Bilgi almak için bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin www.omurpimapen.com Akordiyon Sineklik, dediyimiz ürünümüz plise sineklik, diye geçen ürün 2 yıla varan garanti içermektedir tül yırtılması kasa paslanması yada boya dökülmesi halinde olan sorunlar'da garanti kapsamındadır bizi diyer firmalarla karıştırmayın lütfen işimizin her zaman arkasında olmaktayız güven verdiyimiz güven duydugumuz ürünümüzün kendi patentli malımızdır. İstanbul içi aygün eşliyinde gelen ekibimiz numunemizle gidilmektedir servisimiz keşif esnasında herhangi ücret talep etmemektedir. Müşterimiz sipariş onayından ihtibaren 2 gün içinde montaj yapıp teslim edilmektedir. Bizi tercih ettiyiniz için teşekkürler

TOP