FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Beylikdüzü Sineklik
pimapen 2 - Beylikdüzü Sineklik
pimapen 3 - Beylikdüzü Sineklik

Beylikdüzü Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Beylikdüzü Sineklik, Firmamızın yapmış olduğu sineklik sistemleri, 2 yıla varan garantisi sunulmaktadır sineklik modelleri, kendi patentli malımız olması sebebiyle sunulan garantisi tül yırtılmasına kasasının paslanmasına ve boya dökülmesine garanti içermektedir. istanbul içi aynı gün eşlinde servis vermekteyiz ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir ürünlerimizin sineklik fiyatları, ekonomik uygun kaliteli olması dikkat ve önem taşımaktadır bilgi almak için bizimle ilitişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP