FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Beşiktaş Stor Sineklik
pimapen 2 - Beşiktaş Stor Sineklik
pimapen 3 - Beşiktaş Stor Sineklik

Beşiktaş Stor Sineklik

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Beşiktaş Stor Sineklik, Hizmetimiz tüm hızıyla devem etmektedir istanbul geneline servisimiz bulunmaktadır. sineklik fiyatları, uygun ve kaliteli malımız la sunulmaktadır tüm sineklik modelleri, 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır kişife   gelen ekip arkadaşlarımız numunemizle gelmektedir servislerimiz ücretsizdir plise sineklik, tül yırtılmasına kasasının paslanması ve boya dökülmelerine garanti içermektedir. ürünlerimizin kendi patentli malımız olması sebebiyle kanpanyamız da başlamıştır daha iyi bilgi için bizimle iletişime geçin yada wep sitemizi ziyaret edin! www.omurpimapen.com
TOP