FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Beşiktaş Sineklik Firmaları
pimapen 2 - Beşiktaş Sineklik Firmaları
pimapen 3 - Beşiktaş Sineklik Firmaları

Beşiktaş Sineklik Firmaları

  • PİMAPEN - SİNEKLİK - ALÜMİNYUM DOĞRAMA - FOTOSELLİ KAPI - PANJUR

    Ömür pimapen olarak 20 yıllık tecrübemizle İstanbul'da hizmet vermekteyiz. 20 yıldır pimapen, sineklik, pimapen tamiri, alüminyum doğrama, fotoselli kapı ve panjur hizmetleri veriyoruz.

    Teknolojinin tüm gerekliliklerini bünyemizde barındırıyor, heryıl yaptığımız inovasyon çalışmalarımızla müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

    Sizde işinin arkasında duran, işinde usta ve titiz, esnek fiyat seçenekleri sunabilen bir pimapen firması ile çalışmak istemezmisiniz?

  • Beşiktaş Sineklik Firmaları, Tüm Sineklik bayiileimizin bilgisine plise sineklik, imalat yapmakta olan firmamız 2 yıla varan garantisiyle sunulmaktadır. İstanbul içi aynı gün eşliyinde servisimiz vardır. deyerli müşterilerimizinde bilgisine genellikle bayanlarımızın tercih ettiyi plise sineklik, imalatımız vardır  sipariş geçildiyinde 2 gün içinde montaj yapılmaktadır. ürünümüzün kendi patentli malımız olması sebebiyle tül yırtılmasına kasasının paslanmasına boya dökülmesine garanti içermektedir. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin! wwwomurpimapen.com
TOP