FORGOT YOUR DETAILS?

pimapen 1 - Başakşehir Plise Sineklik
pimapen 2 - Başakşehir Plise Sineklik
pimapen 3 - Başakşehir Plise Sineklik

Başakşehir Plise Sineklik

  • Stor Sineklik - Plise Sineklik - Sürgülü Sineklik - Menteşeli Sineklik - Akordiyon Sineklik

Başakşehir Plise Sineklik, firmaları arasında öncü kuruluş olan Ömür Pimapen %100 geri dönüşümlü, Avrupa standartlarında ürettiği sineklik sistemleri ile Bahçelievler'de hizmetinizdedir.

Fırın boyalı alüminyum kasa, özel dokuma kumaşı ile üstün kalitede sineklik modelleri üretiyoruz. Başakşehir Plise Sineklik, Sistemlerimiz her mekana özel olarak üretilmektedir. Ergonomik yapısı dar alanlarda da üstün kullanım kolaylığı sağlar. Uzun ömürlü, kaliteli ve çevre dostu geri dönüşümlü özel alaşım sineklik sistemlerimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

Başakşehir Plise Sineklik, Ömür Yapı Sineklik imalatımız tüm hızıyla devam etmektedir. Plise Sineklik, modelimizin 2 yıla varan garantisini sunmaktayız. Sineklik modelleri, için imalat yerimizde çeşitli sineklik imalatı, yapılmaktadır. isteye bağlı her eve uygun pencere sineklik, kapı sineklik, yapımlarımız tüm hızıyla sunulmaktadır. istanbul geneline sineklik bayilerimizinde tüm hızıyla servis vermekteyiz. siparişleriniz geçildiyinde 2 gün içinde teslimiyatınız yapılmaktadır. bizi arayın yada wep sitemizi ziyaret edin!www.omurpimapen.com

TOP